Pro zákazníky z Brna a okolí nabízíme dopravu zboží zdarma. Tato služba platí pro odvoz i dovoz přímo k zákazníkovi !
 Služba  pro Vás
Navštivte také náš druhý web s našimi výrobky pro domácnost a dárky. Pro návštěvu klikněte na obrázek.
Bushkill CZ - výroba reklamy

Propagujte i svojí stránku
Strojní vyšívání, laserové gravírování, potisk textilu,tampontisk, výroba buttonů, výroba razítek shiny, e shop s reklamím textilem a předměty
                        Strojní vyšívání

Počátky strojního vyšívání se datují do roku 1999. V této oblasti jsme začínali nejprve v šití drobných reklamních předmětů a vyšívání ubrusů. Po zvětšující se poptávce jsme rozšířily naší činnost o strojní vyšívání což znamenalo značné investice do podnikání. Vybudovaly jsme vlastní grafické studio pro programování výšivek a zakoupily první vyšívací stroj. Postupem času jsme si vybudovaly síť odběratelů a nadále ji rozšiřujeme díky kvalitním a rychlým dodávkám ke spokojenosti našich odběratelů. S našimi výrobky se můžete setkat v různých koutech naší země, ale také v zahraničí. Zejména v Německu máme stálé odběratele, ale také na Slovensku,Rakousku, Holandsku i v USA.

V současné době vlastníme několik vyšívacích strojů a nejmodernější programové vybavení, schopné vytvořit takřka jakoukoli výšivku. Mezi naše přednosti patří také 24 hodinový servis, kde jsme vám schopni do druhého dne zajistit potřebné výšivky  na trička, čepice, mikiny a další textil i kůži v přiměřeném množství.Každému zákazníkovi je nejprve zhotoven vzorek zdarma a předložen ke korektuře, teprve potom probíhá fáze objednávky textilu a dalších požadavků. Vyšíváme na reklamní textil převážně značek Xfer, Sols, Chili, Lambeste, Adler a dalších značek. Samozřejmostí je také možnost vyšití na materiál zákazníka, kde je nutno ale doložit dostatečnou gramáž materiálu, jinak není možné poskytnout garanci.

Podklady
Pro zpracování loga je zapotřebí obrázek v jakémkoliv formátu, ale čím kvalitnější grafické provedení, tím je dokonalejší výšivka !!! Ke zpracování používáme kvalitní software a využíváme našich zkušeností . Většina výšivek je v rozměrech 50 až 80 mm, je možné vytvořit i menší, ale potom zanikají některé detaily. Naopak při velkých zase pak narůstá jejich cena daná velikým počtem stehů. Pro písmena v logu doporučujeme min. výšku 5 mm, ale v určitých typech písma je možné i 3 mm písmo. Počet barev není omezen. Výšivky lze umístit kamkoliv po ploše textilu, u čepic dle velikosti loga také téměř po celé ploše.

Cena
 Každé vyšívané logo je originální, a tudíž stanovujeme pro každé logo cenu individuálně po zhotovení vzorku a případné korekci. Podle zkušeností se cena většiny log pohybuje v rozmezí 20-50,- Kč bez DPH podle náročnosti a velikosti loga.Ke každému logu samozřejmě patří vyšívací program. Ten zpracováváme zdarma, ale zůstává v naší firmě a je používáno pro další zakázky. Hodnota takovéhoto zpracování je v rozsahu 800 - 1500 Kč, které u nás samozřejmě neplatíte !! 
optimalizace PageRank.cz >