Pro zákazníky z Brna a okolí nabízíme dopravu zboží zdarma. Tato služba platí pro odvoz i dovoz přímo k zákazníkovi !
 Služba  pro Vás
Navštivte také náš druhý web s našimi výrobky pro domácnost a dárky. Pro návštěvu klikněte na obrázek.
Strojní vyšívání, laserové gravírování, potisk textilu,tampontisk, výroba buttonů, výroba razítek shiny, e shop s reklamím textilem a předměty
    Tamponový potisk-tampontisk, tampoprint

Tamponový tisk je technologie, kde se za pomocí "silikonového" tamponu přenáší barva z tiskové formy(klišé) na potiskovaný předmět. Díky dokonalým elastickým vlastnostem tamponu je možné potiskovat i nerovné plochy jako jsou kuličková pera, golfové míčky a jiné předměty s nerovným povrchem.

Tamponový tisk je vhodný k potisku reklamních předmětů (tužky, hrnky, přívěsky..),průmyslových výrobků z PE, PVC, PAP, ABS (výlisky z plastů, kovů, gumy, porcelánu....) a mnoho dalších věcí.Tamponovém tiskem lze již od nízkých nákladů přímo potisknout jakékoliv předmět, který je dutý, vypouklý, válcovitý či rovný a nebo v nejaké formě struktury.Tamponový tisk zvládá i velmi jemné detaily, často na hranici rozlišitelnosti zraku. U menších rozměrů ploch je tampon výhodnější a preciznejší než sítotisk. Navíc zvládá plochy, které sítotiskem tisknout nelze.

Příkladem průmyslových aplikací tamponového potisku jsou přístrojové desky, klávesnice počítačů, ovládací knoflíky, loga na počítačových součástech,  uzávěry limonád a podobné. Pro reklamu se používá tamponový tisk především na tužky, zapalovače, pravítka, ale mohou to být i věci ploché a papírové - novoročenky a lišty kalendářů.

Obvyklé dodací lhůty tampontisku jsou 10 dnů. Dodací termíny jsou však závislé na sezónním obsazení kapacity. 

Cena tampontisku

Cena u tamponového tisku je závislá na několika faktorech. Jednak je to počet kusů, počet barev tampoového potisku, potiskovaný materiál a také balení výrobku. Další součástí ceny je tisková příprava (výroba klišé), kdy je nutné pro každou potiskovanou barvu vyrobit jedno klišé.


Cenník pamponového tisku (tampontisk) si můžete prohlédnout zde
optimalizace PageRank.cz >

Tamponový tisk, tampontisk, tamponprint