Pro zákazníky z Brna a okolí nabízíme dopravu zboží zdarma. Tato služba platí pro odvoz i dovoz přímo k zákazníkovi !
 Služba  pro Vás
Navštivte také náš druhý web s našimi výrobky pro domácnost a dárky. Pro návštěvu klikněte na obrázek.
Strojní vyšívání, laserové gravírování, potisk textilu,tampontisk, výroba buttonů, výroba razítek shiny, e shop s reklamím textilem a předměty
                     Razítka SHINY – tradiční značka od roku 1957

Historie razítek SHINY (čti šajny) spadá do roku 1957, kdy byla společnost založena. Od svého počátku se soustřeďuje na vývoj a výrobu razítek. Zpočátku se jednalo především o pásková datová a číslovací nesamonamáčecí razítka.

Díky vysoké kvalitě produktů se značka SHINY stala populární v mnoha zemích. Postupně docházelo k rozšiřování sortimentu o samonamáčecí razítka a nové produkty dle požadavků zákazníků a vývoje trhu.

V současné době patří SHINY mezi předního producenta sortimentu razítek. Zastoupení má v 75 zemích a prodává razítka do 108 zemí světa.

Společnost se pravidelně účastní všech významných veletrhů z oboru po celém světě. Poměr nadstandardní kvality všech produktů a zajímavé ceny je hlavní doménou razítek značky SHINY.

Každý rok je sortiment razítek inovován a doplňován o nové výrobky dle požadavků zákazníků. Produktové portfolio je nyní tak široké, že si své razítko vybere opravdu každý. Sortiment razítek byl také rozšířen o široký výběr speciálních razítkových barev (rychleschnoucí, na kovy, dřevo, apod.).

Celkovou nabídku razítek vč. cen naleznete v našem speciálním E shopu pro razítka. (klikněte zde )
optimalizace PageRank.cz >

Výroba razítek - textová, datová i     speciální razítka