potisk textilu, termotisk, potisk triček flex a flock folií Potisk textilu termotiskem
Pro zákazníky z Brna a okolí nabízíme dopravu zboží zdarma. Tato služba platí pro odvoz i dovoz přímo k zákazníkovi !
 Služba  pro Vás
Navštivte také náš druhý web s našimi výrobky pro domácnost a dárky. Pro návštěvu klikněte na obrázek.
Strojní vyšívání, laserové gravírování, potisk textilu,tampontisk, výroba buttonů, výroba razítek shiny, e shop s reklamím textilem a předměty

Termotisk textilu

termotisk vlajky termotisk folií na tričko termotisk na tričko potisk textilu termotiskem
  Potisk textilu provádíme formou aplikací grafiky na látku termotransferovou metodou, neboli termotiskem . Termotisk se vyznačuje nejen vysokou kvalitou, dlouhodobou barevnou a tvarovou stálostí a celkovou trvanlivostí, ale i vynikajícím vzhledem a na rozdíl od sítotisku je zde i výhoda výroby již od jednoho jediného originálního kusu za příznivých cenových relací!
   Princip této technologie spočívá ve vyřezání plotrem dané grafiky na speciální vynilovou- flex (hladká) nebo  flock (mikroplyšový povrch) fólii a po potřebné separaci přbytečné folie jejím následným přenesením na termolisu při vysoké teplotě a tlaku na vybraný textil.
    Termotiskem lze potiskovat nejen bavlnu, ale i bavlněné směsi, polyester a nylon. snad jedinou nevýhodou termotisku je omezení v barevné škále folií, dané nabídkou výrobců . Vybírat je možné z cca padesáti základních i speciálních barevných odstínů termotiskových folií, včetně stříbrných, zlatých, reflexních a fluoreskujících, a speciálních povrchů! Termotiskem však lze zpracovávat pouze vektorovou (obrysovou) grafiku, nelze takto tedy tisknout fotografie či příliš detailní a náročné grafické prvky. Je proto ideální pro tisk logotypů, grafických symbolů, sloganů a podobně (dresy, firemní reklamní trička atd.).
termotisk vlajky termotisk folií na tričko termotisk na tričko potisk textilu termotiskem