Pro zákazníky z Brna a okolí nabízíme dopravu zboží zdarma. Tato služba platí pro odvoz i dovoz přímo k zákazníkovi !
 Služba  pro Vás
Navštivte také náš druhý web s našimi výrobky pro domácnost a dárky. Pro návštěvu klikněte na obrázek.
Strojní vyšívání, laserové gravírování, potisk textilu,tampontisk, výroba buttonů, výroba razítek shiny, e shop s reklamím textilem a předměty
Vítejte na stránkách společnosti

Bushkill CZ s.r.o.

, která vznikla sloučením několika firem v jednu za účelem zkvalitnění a spřehlednění nabídky a zvýšení konkurence schopnosti. Název společnosti je odvozen z názvu krásných vodopádů v USA ("Bushkill Falls"), kde jsme určitou dobu žili a tento kraj nám přirostl k srdci, odtud tedy náš název. V žádném případě se nejedná o žádnou zkratku nebo název spojovaný s bývalým prezidentem Bushem ani nic podobného :-)) .

Historie naší firmy se datuje od roku 1991, kdy jedna se sloučených firem vznikla jako stavební firma. V roce 1999 vznikla další firma zabývající se prodejem dárkového zboží a postupem času se věnovala strojnímu vyšívání. Postupným útlumem stavební činnosti a nárustem potávky na strojní vyšívání jsme založili v roce 2007 novou společnost, která se specializuje na výrobu reklamy . Od tohoto roku vystupujeme již pouze pod naším novým názvem, kterým jsou označovány také naše výrobky(dárkové pytlíky, polštářky, ..).

V současné době je naše nabídka služeb rozšířena na několik oborů. Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti reklamy, a to zejména v oblasti :

-
strojní vyšívání
-
laserové gravírování

-
tamponový tisk (tampontisk, tampoprint)

-
výroba razítek Shiny
-
velkoplošný tisk(banery, plakáty, bilboardy, polepy aut)

-
prodej reklamního textilu a reklamních předmětů
-
výroba placek (buttonů)
optimalizace PageRank.cz >